רשת נגד יתושים

מהפכה בעיצוב הבית ובאיכות החיים, לא עוד מסגרות עם רשתות מאובקות וקרועות, אלא מערכת מיסוך והגנה עם קווים מינימליסטיים ועיצוב איטלקי.

שימו סוף לחרקים

בנוסף למניעת כניסת חרקים, הרשת עשויה קפלים ובעלת מבנה אקורדיון, אשר מאפשר איסוף הרשת הצידה כאשר הרשת לא בשימוש. מבנה הקפלים מאפשר זרימת אוויר בעת השימוש.

עמידות המוצר

הרשת עשויה 100% פוליאסטר, בעלת ציפוי הידרוקלין על גבי הפוליאסטר, אשר מקנה לרשת תכונות ייחודיות של הגנה מפני אבק, חול ומים, אשר מותאמים לאקלים הישראלי.

שקיפות ואסתטיות

הרשת השקופה שלנו מאפשרת שקיפות טובה יותר, היא מספקת 50% יותר זרימת אוויר ושיפור ניכר באור השמש ביחס לרשת רגילה. הרשת מתקפלת ונאספת לתוך משקוף צד ברוחב 22 מ"מ.

רשת נגד יתושים –  הזזה כנף על כנף
רשת נגד יתושים "כנף על כנף" – מיועדת לחלונות (ודלתות) הזזה מאלומיניום שבמסילות שלהם קיימת כבר הכנה לכך. רשת נגד יתושים כזאת היא מעין חלון הזזה קל נוסף שמצטרף לחלונות ההזזה הקיימים, והמסגרת שלה מוסתרת על-ידי מסגרות החלונות ולכן כמעט שאינה נראית. מכיוון שחלון (או דלת) הזזה בשיטת "כנף על כנף" מאפשר ממילא פתיחה של חצי משטח החלון בלבד, רשת נגד יתושים כזאת יכולה להיות בגודל של "חצי חלון" בלבד.

במקרה ואין הכנה של מסילות לרשת הזזה ,אז מתקינים מסילות ומסגרות בכל גודל הפתח ,ואז יש מערכת נוספת ומסורבלת של מסגרות עם רשתות.

אך היום יש פתרון  וזו הרשת המתקפלת ללא צורך במסגרות אלומיניום המילה האחרונה בעיצוב האיטלקי .

הזמינו עכשיו
גלילה לראש העמוד