מפרט טכני

אל-פרופיל מתמחה בפתרונות מיגון לכל סוגי הדלתות והחלונות נגד יתושים, חרקים ומעופפים.
יועצינו המקצועיים בעלי ניסיון רב בתחום החלונות והרשתות נגד יתושים, ובעלי הידע המקצועי להתאים ללקוחותינו את המוצר המתאים ביותר מתוך מגוון סוגי הרשתות הקיימים.

התקנה קלה

הרשת במצב סגור (אסוף) קומפקטית במיוחד, בהתאם לרוחב הפתח, דבר השומר על הקו הנקי של החלונות המעוצבים. ניתן להחליף את הרשת בקלות בבית הלקוח ללא צורך בהחלפת פרופילים או החלפת המערכת כולה ניתן להסיר ולהחזיר את הרשת בקלות בעת ניקוי הרשת. מסילה תחתונה בגובה 3.5 מ"מ בלבד( עובי מטבע)

מתאימה לכל

הרשת המתקפלת של "אל פרופיל" מותאמת לכל סוגי הפתחים ולכל סוגי מערכות האלומיניום.רשת "SharkNet" נסגרת או מתחברת לכנף דלת הזזה ע"י מגנט וניתנת לניתוק בקלות לצורך מעבר בפתח. הרשת בתכנון מוקדם ניתנת להסתרה בתוך נישה בקיר, כך שכל המערכת מוסתרת בתוכה, דבר השומר על עיצוב נקי.

יישומים

כנף בודדת מפגש נושק בין רשתות מפגש אמצע או 1/3 ו 2/3 חיבור רשתות רציף לפי דרישת הלקוח ללא הגבלת רוחב.ובנוסף בלעדי ב"אל פרופיל" חיבור רשתות במפגש פינתי של 90 מעלות.התאמה למפתחים (מידות רשת כנף אחת):כנף בודדת: גובה 3400 מ"מ, רוחב 3500 מ"מ

מפרט טכני

רשת "SharkNet" של "אל פרופיל"

הרשת במצב סגור (אסוף) קומפקטית במיוחד.
ניתן להחליף את הרשת בקלות בבית הלקוח ללא צורך בהחלפת פרופילים או החלפת המערכת כולה ניתן להסיר ולהחזיר את הרשת בקלות בעת ניקוי הרשת או בעת מתן שרות תיקונים.

מסילה תחתונה בגובה 3.5 מ"מ בלבד( עובי מטבע)

הרשת המתקפלת של "אל פרופיל" מותאמת לכל סוגי הפתחים ולכל סוגי מערכות האלומיניום.

רשת "SharkNet" נסגרת או מתחברת לכנף דלת הזזה ע"י מגנט וניתנת לניתוק בקלות לצורך מעבר בפתח

הרשת בתכנון מוקדם ניתנת להסתרה בתוך נישה בקיר, כך שכל המערכת מוסתרת בתוכה.

מידות איסוף

SharkNet
היא הרשת נגד יתושים החדשנית ביותר בעולם.

SharkNet, הרשת נבדקה ואושרה ע"י מעבדות לשכת המסחר רומא איטליה, המאשרים את איכות ועמידות הרשת על פני רשתות אחרות. SharkNet מוכרת כרשת המתקפלת הטובה ביותר בעולם, והנה המוצר הנמכר ביותר ברחבי איטליה ומשווקת במעל ל- 38 מדינות בעולם.

אין לרשת המתקפלת מסגרות ומסילות מוגבהות ברצפה ,כמו שיש ברשת הזזה רגילה, כך שאין שום מכשול שניתן למעוד וליפול בגללו. הרשת נוחה וקלה  לשימוש כי אין בה מערכות קפיצים מה שהופך אותה בטוחה וקלה לתפעול במיוחד לילדים.